selonia logo
ielādē
Selonia logo
Norises vieta: Jēkabpils Mežaparks
Datums: 30.09.2022
Laiks: 18:00:00

Nolikums

Rezultāti

Pieteikties sacensībām
Plakāts

Noslēdzies “Pusstundas velobrauciens 2022”

Piektdien, 3. oktobrī,  Jēkabpils Mežaparkā ar piekto sacensību posmu noslēdzās tradicionālais rudens “Pusstundas velobrauciens”, kura laikā dalībniekiem pusstundas laikā jāmēro pēc iespējas vairāk apļu konkrētā distancē. Ik gadu Jēkabpils Mežaparkā uz šo pasākumu pulcējas vairāki desmiti aktīva dzīvesveida piekritēju. Šogad sacensību sezona norisinājās piecos posmos, kopā piedalījās 73 sportisti no Latvijas un Lietuvas.

Piektajā “Pusstundas velobrauciena” kārtā, kurā piedalījās 61 dalībnieks. Bērnu distancē, kurā bija jāveic 4,5 km, absolūtajā vērtējuma nepārspēts palika Lietuvas jaunais sportists Matas Minkevičus, bet meiteņu konkurencē – pašmāju jaunā censone Annija Vārpsaliete.

Pieaugušo distancē ātrākais bija Kristaps Daugavietis (“LiVelo/Zelta Zeme”), bet sieviešu vidū nepārspēta palika Dana Sila (“Selonia Velo”).

Visu piecu kārtu kopvērtējumā pirmās vietas savās vecuma grupās vīriešu konkurencē izcīnīja Rimants Mihaļevs, Edžus Mitenieks, Arvis Jaksons, Adrians Ivbulis, Matas Minkevičus, Ervīns Fiļovs, Renārs Jaksons, Mindaugas Rakitas, Kaspars Beitāns, Robertas Snioka, Raimonds Bruks, Inese Vingre, Alda Vulāne, Juris Kuzņecovs un Vitauts Luberts.

Apkopojot visu kārtu sieviešu rezultātus, pirmās vietas savās vecuma grupās ieguva Emīlija Kalniņa, Amēlija Briede, Annija Vārpsaliete, Madara Timko, Rūta Bērziņa, Asja Jaksone, Dana Sila, Inese Vingre un Alda Vulāne.

Komandu cīņā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa “Selonia” velobraucēji, 2. vietā – “LiVelo/Zelta Zeme”, bet 3. vietā – Paņevežas klubs “Dviračiai”.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties "Selonia Velo" mājaslapā - https://www.selonia.lv/lv/notikumi/3-pusstundas-velobrauciens-2022

Paldies „JVS Veloserviss” par palīdzību un trases marķēšanu, ,,Selonia Velo” – par sacensību organizēšanu un balvām, Jēkabpils Sporta centram un Jēkabpils novada pašvaldībai – par informatīvo atbalstu, sacensību vietas atvēlēšanu un inventāru!

Pusstundas velobrauciens 2022 - IV kārta

Pusstundas velobrauciens 2022 - III kārta

Pusstundas velobrauciens 2022 - II kārta

Pusstundas velobrauciens 2022 - I kārta

Mūsu sasniegumi

counter

10000

+ Km gadā

counter

1

Biedri

counter

1

+ Uzvaras

Iepazīsties ar mūsu komandu

Gints Grinbergs

Gints Grinbergs

Kluba vadītājs

Evita Bauska

Evita Bauska

S30 braucēja

Ivars Romancevics

Ivars Romancevics

V35 braucējs

Ainārs

Ainārs

V40 braucējs

Pievienojies mūsu komandai jau TAGAD!

Vairāk info

Pievienojies arī Tu

Sacensības

Pusstundas velobrauciens 2022
  • event time18:00
  • event addressJēkabpils Mežaparks
30 Sep 2022

Pusstundas velobrauciens 2022

Noslēdzies “Pusstundas velobrauciens 2022” Piektdien, 3. oktobrī,  Jēkabpils Mežaparkā ar piekto sacensību posmu noslēdzās tradicionālais rudens “Pusstundas velobrauciens&rdq...

Uzzināt vairāk

Esi atbalstītājs

Atbalsti sportu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu!

Uzzināt vairāk

Mūsu atbalstītāji

Pēdējie jaunumi

Uz augšu