MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2016

IMG_69257.augustā Viesītē, godinot Bānīša simtgades svinības,  norisinājās MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2016. Sacensībās finiša līniju šķērsoja 87 dalībnieki. Šādām, vietējā mēroga, sacensībām tas  ir liels skaits. Dalībnieki pārstāvēja dažādas velo komandas no daudzām Latvijas pilsētām un mērojās spēkiem trīs dažādas distancēs -Tautas brauciens- 12 km, Pusmaratons-20 km, Maratons -40 km ,kā arī Bērnu distancē-1 km.

Laika  apstākļi šoreiz dalībniekus nelutināja. Jau startā sāka līt, trase kļuva dubļaina un slidena, tas apgrūtināja braukšanu. Tomēr dalībnieki vēlāk atzina, ka dubļi esot devuši lielāku azartu . Braukt bija savādāk nekā sausā trasē.

Pasākums  noslēdzās ar ātrāko dalībnieku apbalvošanu distancēs pa vecuma un dzimuma grupām .

Sacensību organizatori Veloklubs SELONIA izsaka pateicību  par atbalstu Viesītes novada pašvaldībai, kā arī mūsu novada mājražotājiem-  Kafejai “Alīda”, par  kafiju un veselīgajiem našķiem sukādēm; “Poceriem”, par ābolu sulas pakām. Paldies A/S “Cēsu Alus” par limonādēm LIMPO un VITAMIN PERFORMANCE dzērieniem.

Liels paldies mūsu atbalsta komandai par ieguldīto darbu, lai sacensības noritētu raiti un bez starpgadījumiem- dalībnieku reģistratoriem un tiesnešiem Sandrai Grigorjeva, Litai Šteinartei, Jolantai Stumbiņai, Alitai Kuzņecovai. Egonam Malnačam par aparatūras nodrošināšanu, lai dalībnieki varētu klausīties mūziku un tiesneši pietiekami skaļi paziņot rezultātus, Viesītes kultūras pils direktorei Rajai Vasiļjevai par atbalstu, Sandrai Nikolajevai par medicīnisko palīdzību, Viesītes novada pašvaldības policijas inspektoram Jānim Pučinskim par kārtības nodrošināšanu. Fotogrāfiem Robertam Orupam, Valdim Piekusim arī par kalna trases tapšanu. Tāpat vēlamies pateikt lielu paldies IK „Ilvija un Ko” par garšīgajām pusdienām un kafejnīcai „Zaļā varde” par  teritorijas izmantošanu, kā arī visiem pārējiem par atbalstu un kopā būšanu.

Selonia valde.