Laipni lūgti Selonia velo mājas lapā

Sēlija, agrāk Sēla (latīņu: Selonia), vai Sēlenes zeme, saukta arī par Augšzemi ir kultūrvēsturisks novads Latvijā, kas ietver teritoriju no mūsdienu Jaunjelgavas un Neretas novada pie Zemgales robežas līdz pat Krāslavas novadam Baltkrievijas pierobežā.

Veselības dienas “Esi aktīvs!” Jēkabpils Tautas triatlons.

Trešdien, 26. jūnijā Jēkabpils Mežaparkā pozitīvā un aizraujošā gaisotnē notika veselības dienas “Esi aktīvs!” aktivitātes. Visvairāk dalībnieku pulcēja galvenais dienas notikums – Tautas triatlons, kurā komandas mērojās spēkiem peldēšanā, velobraukšanā un skriešanā. Pasākumu organizēja biedrība „Selonia Velo” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī”.

Selonia velokluba starti aprīlī

Šogad aprīļa mēnesī Selonia velokluba dalībnieki nostartējuši ar veiksmīgiem rezultātiem četrās velo sacensībās. Pirmās ikgadējās velosacensības norisinājās Tomē “MySport Tomes MTB maratons” šajā posmā startēja 5 dalībnieki no velokluba, godalgotās vietas Evita. B. startēja 50km sporta distancē grupā 1.vieta,sieviešu sporta distancē kopvērtējumā 1.vieta,Mareks.J. pusaudžu distancē 2.vieta.

SEB MTB riteņbraukšanas noslēguma sezonas apbalvošanas pasākums

Sestdien 10. novembrī Rīgā noritēja lielākā Latvijas seriāla riteņbraukšanas SEB MTB 2018 sezonas kopvērtējuma apbalvošanas pasākums. Šajā pasākumā tika godināti sezonas labākie MTB velo braucēji. Selonia velo klubu pārstāvēja divi dalībnieki Evita Bauska un Juris Kuzņecovs, izcīnot savās grupās godalgotās vietas. Juris.K ierindojās 2.vietā savā vecuma grupā, Evita. B ierindojās 3. Vietā savā vecuma grupā. Apsveicam dalībniekus ar godalgotajām vietām un vēlam veiksmīgu nākamo 2019. gada sezonu Selonia velo kluba dalībniekiem.

MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2018

3. jūnijā karstā, saulainā dienā Viesītē norisinājās MTB Viesītes Mazbānīša Kauss 2018. Sacensībās finiša līniju šķērsoja 116 dalībnieki. Šādām, vietējā mēroga, sacensībām tas ir liels skaits. Dalībnieki pārstāvēja dažādas velo komandas no daudzām Latvijas pilsētām, kā arī no kaimiņiem Lietuvas. Mērojās spēkiem trīs dažādas distancēs – Tautas brauciens – 17 km, Maratons – 50km, kā arī Bērnu distancē līdz 2.1 km. Pašiem mazākajiem bija mazais aplītis un lielākajiem bērniem attiecīgi no vecuma grupas 1,2 vai 3 lielie apļi.

SEB MTB maratons 2.posms Smiltene

Svētdien lieliskos laika apstākļos Smiltenē aizvadīts SEB MTB maratona jaunās sezonas otrais posms. Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē uzvaras absolūtajā vērtējumā svinēja “Pulsaar” komandas sportists Oskars Muižnieks un “ZZK” vienības pārstāve Katrīna Jaunslaviete-Kipure. Tikmēr vērienīgajā “Virši – A” braucienā nepārspēti palika – Toms Dinsbergs un Santa Sanija Jurgena.

Maratons MTB Kresowe Lietuva

2018. gada 29.aprīlī norisinājās pie mūsu kaimiņiem Lietuvā Polijas starptautiskās MTB velo sacensības1.posms. Šī trase kopumā pulcēja aptuveni 400 dalībniekus no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas. Maratona distance 52km un 30km tautas distance. Panevežā mūs sagaidīja saulaini laikapstākļi, trase smērā bija dinamiska, bez īpašiem kāpumiem, mazliet beigu daļā sakņainas takas un finiša galā sagaidīja divi kalni, kurus ne visiem izdevās uzbraukt. Selonia komandu pārstāvēja 5 dalībnieki, un divi no tiem izcīnīja godalgotas vietas.

SEB MTB maratons 1.posms Cēsis-Valmiera

Svētdien 22. aprīlī ar tradicionālo posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 17. SEB MTB maratona sezona. Saulainos laika apstākļos svētdien kuplā Latvijas kalnu riteņbraukšanas saime pulcējās Cēsīs, lai piedalītos sezonas pirmajā SEB MTB maratona posmā: Cēsis – Valmiera. Turpinot tradīcijas, sacensības atklāja paši mazākie riteņbraucēji, kas startēja azartiskajos “Rasēns” bērnu braucienos.

Tomes MTB Maratons 2018

Šogad, jau 6. gadu pēc kārtas MTB maratonu sezona tika atklāta ar MySport Tomes MTB maratonu, kas notika 15. aprīlī, tradicionāli notika Tomē, Ķeguma novadā. Mūs sagaidīja šim laikam, neparasti silti laikapstākļi, nācās kārtīgi 50 km garajā sporta distancē iesvīst. Sacensību maršrutā pamatā bija iekļauti meža ceļi, stigas un takas ar nelieliem pārbraucieniem pa grants ceļiem, kur varēja uz mirkli atvilkt elpu, daži lielāki, mazāki kāpumi pamatā lēzenāki kāpumi, lai iesildīšanās sacensību sezonai nebūtu pārāk smaga. Mūsu Selonia komandu pārstāvēja 5 dalībnieki, kas godam pievarēja garo distanci.

Ādažu novada MTB velomaratonā 2018

Laikapstākļi lutināja un ieradās rekordliels dalībnieku skaits, kopskaitā 200. Kopā ar jauniešu, tautas un sporta distancēm aptuvenais dalībnieku skaits 500. Pirmie kilometri šoseja, kam sekoja grants ceļš skaistajos priežu silos, kur sekoja pirmais lielākais kāpums, kas stiprākajiem grūtības nesagādāja, bet dažiem nācās pastaigāties, lai tiktu augšā J. Pārsvarā trase bija viegla, paldies par jauko atmosfēru Ādaži velo!

Kūku MTB maratons 2017.

2017.gada 1. oktobrī Krustpils novada, Kūku pagastā norisinājās nu jau otrais Kūku MTB Maratons, kas bija arī noslēdzošais, 7.posms kalnu riteņbraukšanas sacensību seriālam „LiVelo Kauss kalnu riteņbraukšanā 2017”