SEB MTB maratons 1.posms Cēsis-Valmiera

Svētdien 22. aprīlī ar tradicionālo posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 17. SEB MTB maratona sezona. Saulainos laika apstākļos svētdien kuplā Latvijas kalnu riteņbraukšanas saime pulcējās Cēsīs, lai piedalītos sezonas pirmajā SEB MTB maratona posmā: Cēsis – Valmiera. Turpinot tradīcijas, sacensības atklāja paši mazākie riteņbraucēji, kas startēja azartiskajos “Rasēns” bērnu braucienos.

Vērienīgajā “Virši – A” distancē dalībnieki mērojās spēkiem 44 kilometru garajā distancē. Spraigā finiša sprintātā uzvaru izcīnīja Jānis Priževoits no komandas “VW Komerctransports – Veloprofs.lv”. Viņa laiks distancē bija 1 stunda 23 minūtes un 40 sekundes. Otro vietu izcīnīja Toms Dinsbergs (“Hawaii Express Scott”), kurš uzvarētājam zaudēja vienu sekundi. Tikmēr vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena aizņēma Ģirts Cirvelis (“Roadex”).